O Šípkové chalupě

piskovisteNaše vesnička se jmenuje Kubova Huť a leží na jihozápadním úpatí Boubína v nadmořské výšce 1000 metrů nad mořem. My domácí jí říkáme Kubovka a nedáme na ni dopustit. Žijeme zde v krásném prostředí jak v létě, tak v zimě, kdy bývá sluníčko intenzivní. Místní krajinu tvoří převážně kopce a lesy a hezké, malebné chaloupky. Přijměte pozvání do jedné z nich! Zimní radovánkyPřijeďte si k nám zasportovat, poznat krásy Šumavy, odpočinout si.

Šípková chalupa skýtá svým hostům čisté a klidné prostředí, soukromí a pohodlí. Chalupa je uprostřed volně přístupného travnatého pozemku s pískovištěm, houpačkami, venkovním posezením , zastřešenou pergolou a ohništěm.

Všechny naše apartmány  mají své sociální zařízení, kuchyňský kout, ledničku, Wi-Fi internet. Apartmány v patře mají balkón, apartmán č.4 v přízemí má venkovní posezení před apartmánem. Na přání hostů můžeme do některých pokojů přidat přistýlku nebo dětskou postýlku.

V celém objektu je zákaz kouření. Zvířecí mazlíčky bohužel nemáme možnost ubytovat. Privátní parkoviště je pro naše hosty na okraji pozemku. Tenisový kurt s umělým povrchem hned u sousedního penzionu.

Milovníci zimních radovánek a sportů si přijdou na své hned za humny. Lyžařský areál je svou koncepcí vhodný pro děti a méně náročné lyžaře. Ti náročnější a zdatnější si rádi zajedou do 20 kilometrů vzdáleného německého skiareálu Mitterdorf.

Obsazenost / volná místa na prázdniny najdete v sekci Novinky.