O Šípkové chalupě

piskovisteNaše vesnička se jmenuje Kubova Huť a leží na jihozápadním úpatí Boubína v nadmořské výšce 1000 metrů nad mořem. My domácí jí říkáme Kubovka a nedáme na ni dopustit. Žijeme zde v krásném prostředí jak v zimě, tak v létě, kdy bývá sluníčko intenzivní. Místní krajinu tvoří převážně kopce a lesy a hezké, malebné chaloupky. Přijměte pozvání do jedné z nich! Zimní radovánkyPřijeďte si k nám zasportovat, poznat krásy Šumavy, odpočinout si.

Šípková chalupa skýtá svým hostům čisté a klidné prostředí, soukromí a pohodlí. Kolem celé chaloupky se rozléhá zahrada s travnatým porostem, lavičkami, pískovištěm a houpačkami pro děti.

Oba 2-3lůžkové pokoje i prostorný 4lůžkový apartmán mají své sociální zařízení, kuchyňský kout, ledničku, TV, Wi-Fi internet a balkon. Na přání hostů přidáme do každého pokoje přistýlku nebo dětskou postýlku.

Od letošního jara máme k dispozici úplně nový 2 lůžkový apartmán v přízemí s vlastním vchodem z nádvoří. Podívejte se na fotky ->.

V celém objektu je zákaz kouření. Zvířecí mazlíčky bohužel nemáme možnost ubytovat. Privátní parkoviště pro naše hosty u chalupy. Tenisový kurt s umělým povrchem hned u sousedního penzionu.

V zimních měsících jistě oceníte dvě sjezdovky a snowpark, lyžařskou školu a strojově upravované běžecké tratě. Případně můžete vyrazit na opravdu kvalitní lyžování do 20 kilometrů vzdáleného německého Mitterdorfu.